HLAVNÍ STRANA
Hodina změny - diskuse o potřebných změnách
INFORMACE
ČLÁNKY
DISKUSE
ODKAZY
rodič.eu


Podpora Dne bílého heterosexuálního muže

Ing. Aleš Hodina, dr. h. c.


Zatímco dříve byl muž váženou hlavou rodiny, dnes se často musí doprošovat toho, aby mohl vůbec vidět své děti. Potýkáme se s úpadkem otcovství. Muž by však neměl být jen jakýmsi doplňkem ženy sloužícím k zabezpečování rodiny, ale plnohodnotným vychovatelem, který bude svým dětem předávat znalosti a zkušenosti. Ovšem feminizované školství, sociální systém a justice intenzivně vytěsňují mužský prvek z výchovy dětí. A v některých případech se muži takto odstavují na vedlejší kolej dokonce sami a dobrovolně.

Tento proces „ztrubcovatění“ mužů je typický pro naši stagnující euroamerickou civilizaci. Jako bychom kladli rovnítko mezi civilizovanost a mužskou slabost. Jiné kultury, například islámská nebo východoasijská, naproti tomu význam muže-otce stále ctí. Díky lépe fungujícím vztahům ve společnosti se přitom jedná často o rychle rostoucí země, jak populačně, tak ekonomicky. Pokud tedy nechceme, aby nás časem „převálcovaly“, nestačí se jen pasivně bránit jejich expanzi. Musíme se sami snažit lépe fungovat.

A k tomu je třeba si také znovu uvědomit - i když se to našim drahým polovičkám někdy nemusí moc líbit - že matriarchát byl v lidské společnosti překonán už v době kamenné.


Převzato z webu NORMALMAN.CZ. Den bílého heterosexuálního muže je plánován na 10. května.


06.04.2017

Diskuse k článku (max. 650 znaků):


Navštivte také naši hlavní DISKUSI.


Dětská revoluce: CHYBÍ MI TÁTA!


PŘIDAT DO OBLÍBENÝCH
INFO@STRIDAVKA.CZ