HLAVNÍ STRANA
PRODEJ OBRAZU - odkup vašich obrazů
INFORMACE
ČLÁNKY
DISKUSE
ODKAZY
rodič.eu
HTML kód banneru:

<a href="http://www.stridavka.cz"><img title="Střídavka - portál nejen o porozvodové péči o děti" alt="
Střídavka - portál nejen o porozvodové péči o děti" src="http://www.stridavka.cz/banner.gif" border="0" height="60" width="468"></a>
HTML kód odkazu:

<a href="http://www.stridavka.cz">Střídavka - portál nejen o porozvodové péči o děti</a>


BlueBoard.cz
Střídavka - jak ji podpořit? Sdílet

1. Můžete si vytisknout náš LETÁK nebo PLAKÁT (např. ve formátu A4, lze i na samolepící papíry) a rozšiřovat ho všude, kde se s ním mohou seznámit další rodiče nebo prarodiče. Nejvhodnějšími místy jsou jakékoliv nástěnky, prostory soudů, OSPOD, rodinné poradny, školy, školky, další zařízení, kam přicházejí rodiče s dětmi, čekárny apod.

2. Napište si na náš e-mail o SAMOLEPKY střídavky. Ty lze umístit ve vnitřních i venkovních prostorách. Jsou nyní k dispozici v rozměrech (v cm): 10 x 10 a 21 x 29.

3. Můžete si koupit TRIKA STŘÍDAVKY a jejich nošením viditelně podpořit péči obou rodičů.

4. Kupte si za výhodnou cenu knihu PŘÍBĚHY MUŽŮ, obsahující autentické příběhy mužů - otců, a dejte ji přečíst i dalším...

Náš e-mail: INFO@STRIDAVKA.CZ

5. Pomozte nám s tvorbou Střídavky. Můžete nám napsat vlastní článek nebo příběh ze života. Uvítáme i podněty ke zlepšení obsahu celého webu nebo i pomoc s ním. Posílejte nám prosím také odkazy na zajímavé články a materiály z jiných webů.

6. O střídavce můžete také informovat v jiných médiích. Pište články, přispívejte do diskusí na internetu, v rádiu, v televizi, sdílejte naše ČLÁNKY na svém Facebooku... Odkažte na portál Střídavka i své známé, kteří řeší rodinné problémy.

7. Oslovte politiky. Vysvětlete jim význam péče obou rodičů a potřebu změny v zákoně, která povede i ke změně dosavadní praxe. Má smysl oslovit i ty, kdo mají vliv na práci sociálních odborů - starosty, vedoucí sociálních odborů apod.

8. Střídavka také potřebuje reklamu - nabídněte nám prosím vhodnou venkovní nebo vnitřní plochu (billboard, zeď, plot apod.). Máte-li vlastní webové stránky, můžete na ně převzít naše články, umístit zmínku o Střídavce, odkaz na ni, případně náš BANNER:

Střídavá výchova neboli střídavá péče o dítě po rozvodu - střídavka

9. Máte-li vhodné prostory, pomozte nám v nich uspořádat přednášku, besedu nebo seminář o porozvodové péči od děti.

10. Podpořte naši PETICI za péčI obou rodičů. Požádejte i své příbuzné a známé, ať se k petici připojí.

11. Přijďte podpořit další rodiče k veřejným soudním jednáním o výchově dětí (viz KALENDÁŘ na hlavní straně).

12. Sledujte pravidelně portál Střídavka, kde se dozvíte o dalších aktivitách, jako byly například naše PŘEDVÁNOČNÍ A VÁNOČNÍ AKCE. Zde se můžete osobně poznat i s dalšími rodiči. Vezměte s sebou také své známé, kteří třeba ani nevěří tomu, jak je u nás situace v porozvodové péči o děti celkově špatná.PŘIDAT DO OBLÍBENÝCH
INFO@STRIDAVKA.CZ