HLAVNÍ STRANA
Akcie.net - akcie na internetu
INFORMACE
ČLÁNKY
DISKUSE
ODKAZY
rodič.eu


Věra Nosková: Příběhy mužů

Stridavka.cz


Kniha Příběhy mužů známé spisovatelky Věry Noskové obsahuje skutečné životní peripetie řady mužů – otců, jejich autentické zkušenosti s rozchodem a bojem o děti.

Tyto silné příběhy vyprávějí o tom, čím vším si tátové v těchto situacích procházejí. Autorka (která sama nemohla poznat vlastního otce) o své knize říká:

„Jeden z vypravěčů pokládá ženám řečnickou otázku, na niž si sám po trpkých zkušenostech umí odpovědět: Co všechno se dá normálnímu chlapovi udělat, když si ho zprotivíte nebo máte chuť žít s někým jiným? Připravíte ho o děti, infikujete je nenávistí k němu, seberete mu domov, připravíte jeho firmu o prosperitu, nehorázně lžete policii, aby ho odvezli v poutech. Má dům a splácí hypotéku, ale nesmí v něm bydlet, odporně o něm mluvíte na veřejnosti, obviníte ho, že sexuálně zneužíval vaše děti a vás že běžně znásilňoval. A osoba, která se dopustí tolika zla, lží a podvodů, smí na rozdíl od otce vychovávat jeho děti, a je litována a chráněna.“

Příběhy mužů jsou zajímavým poučením pro ty, kdo se zatím ve své rodině s podobnými problémy nepotkali, i pro ty, kdo jim musí právě čelit. Kniha tak může být i vhodným dárkem, a to nejen pro muže.

Mimořádná nabídka:

Běžná cena knihy v obchodě je okolo 180 Kč (+ poštovné). Jsme schopni vám ji dodat za zvýhodněnou cenu 99 Kč. Poštovné a balné činí 90 Kč za jednu zásilku (bez ohledu na počet objednaných knih). Knihy zasíláme do týdne od objednávky.

Pokud si zároveň s knihou napíšete i o TRIKO STŘÍDAVKY (za 250 Kč), budete platit pouze jedno poštovné.

Objednávku můžete zaslat e-mailem na adresu: OBJEDNAVKA@STRIDAVKA.CZ


03.11.2014
SDÍLET

Diskuse (max. 650 znaků):
Tátové - tátové pečující o děti - diskuse, zkušenosti, názory, kontakty


PŘIDAT DO OBLÍBENÝCH
INFO@STRIDAVKA.CZ