HLAVNÍ STRANA
Hodina změny - diskuse o potřebných změnách
INFORMACE
ČLÁNKY
DISKUSE
ODKAZY
rodič.eu


Podpora manželství

Aliance pro rodinu


Milí přátelé,

asi jste již registrovali, že skupina poslanců v čele s Markem Výborným (KDU-ČSL) podala návrh na změnu ústavy ohledně manželství, aby jako svazek muže a ženy bylo pod ochranou našich zákonů.

Rozhodli jsme se na podporu manželství muže a ženy zorganizovat petici a tím podpořit tento návrh poslanců na ústavní změnu.

Reagujeme tak i na jiný poslanecký návrh, který naopak žádá tzv. manželství pro všechny (tedy umožnění manželství osobám stejného pohlaví) a který už je také načten k projednávání ve Sněmovně a dokonce získal podporu odstupující vlády. Předkladatelé tzv. manželství pro všechny legitimnost svých požadavků opírají o petici, pod kterou shromáždili cca 70 tisíc podpisů, což není málo a jejich šance na úspěch je poměrně velká.

Aby tato petice měla úspěch, potřebujeme nutně vaši pomoc. Chceme získat minimálně dvojnásobek podpisů jako má petice za tzv. manželství pro všechny a raději mnohem více.

Přidejte se a pomozte nám nasbírat co nejvíce podpisů od svého okolí. Manželská rodina byla a je zárukou budoucích generací. Jde o všechny naše děti a naše budoucí generace. Tímto i vy pomáháte utvářet svět, v jakém budou žít.

Text petice a petiční arch najdete ZDE. Petice musí proběhnout výhradně papírovou formou, protože zákon zná petice pouze v této formě. A jenom tak můžeme dosáhnout, aby o požadavku petice jednali ve Sněmovně.

ZDE je mapa, míst, kde budou umístěny petiční archy. Může to být jakékoli místo, kde se shromažďují lidé: náměstí, divadlo, kavárna, kostel, poutní místo nebo i jakákoli soukromá adresa. Prosíme, využijte i tuto možnost a vytvářejte petiční místa! Vyplňte formulář a přidejte své petiční místo! Po kontrole je ihned zařadíme do mapy.

Petici mohou podle zákona podepsat všichni občané (není omezena věkem, pouze schopností porozumět předmětu petice a souhlasem s jejím požadavkem) a i cizinci zdržující se na území ČR.

Pokud se rozhodnete podpořit nás dobrovolnickou pomocí, modlitební podporou a popřípadě i materiálním příspěvkem, budeme velmi vděční! Bez vás to nejde!

Organizátorem petice je zapsaný spolek ALIANCE PRO RODINU.

Petiční archy posílejte na adresu spolku uvedenou dole na arších.

Petice zatím nemá časovou lhůtu, předpokládáme, že budeme sbírat podpisy celé prázdniny a pak se uvidí. Je-li to možné, posílejte podepsané archy průběžně, abychom mohli uveřejňovat statistiky podpisů.

Děkujeme!


27.06.2018

Diskuse k článku (max. 650 znaků):


Navštivte také naši hlavní DISKUSI.


Dětská revoluce: CHYBÍ MI TÁTA!


PŘIDAT DO OBLÍBENÝCH
INFO@STRIDAVKA.CZ